Apie mus

Sveikiname Jus!
Šiuo metu lankotės tikroje istorinėje aplinkoje, turinčioje ypatingą aurą, kuri yra taip svarbi ir būtina pažymint svarbias šventes. Verkiuose laikas bėga lėtai, kadangi šimtametis parkas spinduliuoja išskirtinę ramybę ir harmoniją. Ieškantiems privatumo ir neapgaulingos aplinkos – jokio konvejerio ir teisingas kainos – kokybės santykis. 
Restoranas Verkiai yra išskirtinai proginis ir jame aptarnaujami tik iš anksto užsakyti pobūviai nuo 10 svečių. Turime pilnai įrengtą virtuvę, visus patiekalus gaminame vietoje tuo užtikrindami aukštą paslaugų kokybę. Siūlome ir papildomų atrakcijų, tokių kaip šampano atidarymas kardu, pasakojimus bei ekskursijas apie pačią dvarvietę. O skyrelyje “Svečių atsiliepimai” jau dabar galite susipažinti su pasinaudojusių mūsų restorano paslaugomis svečių įvertinimais. 
}
Pradedant 2006 metais rengdami pobūvius jau 17 metų mes puikiai žinome, kokių pasiūlymų pageidauja mūsų užsakovai
Pradedant 2006 metais rengdami pobūvius jau 17 metų mes puikiai žinome, kokių pasiūlymų pageidauja mūsų užsakovai todėl esame parengę banketinius variantus apimančius visas paslaugas, patiekalus, bei gėrimus pagal principą „Viskas įskaičiuota“. Užpildykite užsakymo formą jau dabar pranešdami keletą planuojamo renginio detalių ir netrukus gausite išsamius pasiūlymus.
Už kokybę atsakau asmeniškai aš ir jei neįvykdysime savo įsipareigojimų, užtikrinu Jus, – pasitvirtinus faktams, – grąžinsime pinigus. 
Linkiu įsimintinos šventės tikroje istorinėje aplinkoje ir lauksime sugrįžtant!  
Pagarbiai,
Linas Pučinskas, CGSP (Certified Guest Service Professional) 

10 priežasčių...

  1. Tikri istoriniai Rūmai Vilniaus mieste su ypatinga aura. Šimtametis parkas, panoraminė apžvalgos aikštelė, grynas oras ir puiki vieta fotografijoms, bei pasivaikščiojimams renginio metu.
  2. Kokybiškas ir iš tiesų skanus maistas, kuris gaminamas vietoje tik Jūsų renginiui. Patiekalus kūrė šefai iš Michelin ir Kempinski viešbučių restoranų. Mūsų tortai laimėję tarptautinius prizus. Nemokamai degustuokite užsakomus patiekalus.
  3. Mūsų patirtis ir siaura specializacija. Jokio konvejerio, aptarnaujame tik užsakytus renginius, nėra lankytojų iš gatvės. Jauskitės išskirtiniais vakaro šeimininkais. Didžioji dauguma užsakovų - pagal svečių, kurie jau pas mus lankėsi, rekomendacijas.
  4. Erdvi ir nemokama automobilių aikštelė prie pat renginio vietos. Nepatirsite nepatogumų ir papildomų išlaidų. Jei reikės taksi, šalia restorano yra taksi įmonės bazė.
  5. Restoranas pritaikytas svečiams su negalia, - mums vienodai svarbūs visi svečiai.
  6. Informacija internete - net šešiomis kalbomis, - Jūsų svečiai iš užsienio gali iš anksto susipažinti su vieta, jos istorija. Mūsų dėmesys ir rūpestis Jūsų renginiu, prasideda gerokai iš anksto...
  7. Sąžiningas požiūris į užsakovus, - jokių paslėptų mokesčių, nutylėtų išlaidų, gudravimų. Prieš renginį gausite išsamų ir labai detalų pasiūlymą. Apmokami tik tie gėrimai, kurie suvartoti pagal faktą. Kaina tokia pat prieinama, kaip ir kituose panašios klasės restoranuose.
  8. Jau galima tuoktis ir Verkių dvare. Išduosime būtinus dokumentus Civilinės metrikacijos biurui. Ceremonija papildomai nieko nekainuos.
  9. 100 % kokybes garantija ! Arba grąžinsime pinigus, jei neįvykdėme savo įsipareigojimų.
  10. Siūlome ko nesiūlo niekas kitas visoje Lietuvoje ! Tame tarpe ir nemokamų paslaugų (kaip pav. šampano atidarymas kardu). Susisiekite su mumis, kad dar šiandien Jums išsiųstumėme išsamų pasiūlymą.
VARDO „VERKIAI“ KILMĖ
Verkių pavadinimo kilmę byloja sena legenda. Medyje, erelio lizde, buvo rastas verkiantis kūdikis. Verksmą išgirdo greta medžiojęs Lietuvos didysis kunigaikštis. Vaiko tėvas, pagonių vyriausiasis žynys krivių krivaitis paaiškino savo nesantuokinį sūnų į tą lizdą pats įkėlęs, esą dievų valia šis kūdikis turėsiąs užimti jo vietą…

Kūdikis buvo pavadintas Lizdeika ir tapo krivių krivaičiu, o vieta, kur buvo medis ir lizdas, tebevadina Verkiais. Vėliau Lizdeika tapo Lietuvos vyriausiuoju kunigu ir paaiškino kunigaikščiui Gediminui sapną ant geležinio vilko, dėl kurio buvo įkurtas Vilniaus miestas.

Susisiekite